Beogradska ka5anija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Vedrana
Vedrana
Moderator
Moderator
Ženski
Datum upisa : 28.02.2009
http://<a href="http://xtratvision.forumxpress.net/forum

Moja kuća - enterijer - Page 3 Empty Moja kuća - enterijer

Čet Jun 25, 2009 2:40 am
First topic message reminder :

Jедноставнe линијe и топлe бојe
У дизајну намештаја и даље преовладавају једноставне линије, сада оплемењене топлим бојама

Недавно одржан Сајам намештаја и пратећег програма за опремање стана, под куполама Београдског сајма показао да за сваку робу постоји купац. Општи утисак је да у дизајну намештаја и даље преовладавају једноставне линије, сада оплемењене топлим бојама.
Гарнитуре за дневну собу су ниске без много штепова и јастука, често угаоне. Основна боја троседа је тамна: браон, сива, тегет или бордо са неколико јастука у контрастним бојама – тиркиз, белој, зеленој, наранџастој или жутој. Уз такву гарнитуру, комбинују се ниски сточићи који подсећају на јапанске, као и табурети, често од коже, који су равни и чврсти, тако да и они могу послужити као клупски столови. Најјефтиније гарнитуре су 32.000 динара, али има и оних које коштају и 7.000 евра. Фотеље су од 4.000 до 40.000 динара, а сточићи од 5.000 до 30.000 динара.
Међу трпезаријским гарнитурама доминирају столови са стакленом плочом који коштају од 4.000 динара па навише. Столица има у бројним варијацијама, а најјефтиније су 2.000 динара.
Остаће забележено да су опет најскупљи комади намештаја први „планули”. Тако је барокна комода са плазма телевизором „отишла” за чак 10.200 евра, џакузи када 9.300 евра, клупски сточић 1.000 евра, француски лежај са „сваровски кристалима” од 2.000 евра или фотеља од 2.500 евра...
Драгица Бајић

Moja kuća - enterijer - Page 3 C__WINDOWS_TEMP_nsmailPM1


Poslednji izmenio Vedrana dana Čet Jun 25, 2009 3:06 am, izmenjeno ukupno 1 puta

MustraBecka
Datum upisa : 11.12.2008

Moja kuća - enterijer - Page 3 Empty Re: Moja kuća - enterijer

Pet Sep 17, 2010 3:56 am
Moja kuća - enterijer - Page 3 Pametan-krevet
avatar
AKADEMIJA
Muški
Datum upisa : 04.12.2010

Moja kuća - enterijer - Page 3 Empty Re: Moja kuća - enterijer

Sub Dec 04, 2010 9:12 am
SKLOPIVI ZIDNI KREVETI?
Pravi ih majstor iz Jakova nadomak Beograda u svim varijantama od
univera do punog drveta,u nekoliko oblika, postoje u kombinaciji radnog stola
i kreveta koji se transformišu po potrebi.
Postoje i sklopivi kreveti na sprat.
Fantazija!
stol@rija.rs
www.zidnikrevet.com
Sponsored content

Moja kuća - enterijer - Page 3 Empty Re: Moja kuća - enterijer

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu