Beogradska ka5anija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
MustraBecka
MustraBecka
Ženski
Datum upisa : 11.12.2008

Nepristojna pisma muškarcima... Empty Nepristojna pisma muškarcima...

Pet Sep 04, 2009 6:09 am
(Isidora naravno) aha

Kratka pisma nemirnom pankeru
Kakva ludost sto si tu.Ne razumem zasto se ne oslobodis te jebene vojske kao svi normalni ljudi,zasto moras da izvodis sve te ludosti.Danas je moja mama videla tvoju fotografiju i bila je sokirana.Znas,ona-ti na balkonu sa svim onim zihernadlama na sebi.Ovde je apsolutno sranje.Z. i D. su ljubomorne na mene...Znam da te nervira sto sam ja bila u Londonu dok si ti camio u kasarni...
Donela sam mini-suknju zute boje na kojoj pise seks masin...
U Londonu i celoj Evropi svi nose ponovo mini...
Ovde je to,naravno,skandal,nemozes da zamislis sta se desilo danas kad sam prosla Titovom ulicom,a tek u gimnaziji,pa da sam gola izasla bio bi manji skandal...
Ja ne razumem zatucanost ove sredine...
K. ti je rekao da me je vodio u Olomanu,pa znas da sam slaba na sminkere kad ste vi svi u vojsci...
Ne razumem o kakvoj vernosti govoris,meni prijaju tvoji ugrizi u vrat i vatanje po snegu ali,kao sto znas,ja sam zvanicno u vezi sa S.Potpuni paradoks...A ti si u vezi sa D.Smesno...S. mi pise pisma ocajnija od tvojih...A ja sam nekad zelela da sluzim vojsku...
MustraBecka
MustraBecka
Ženski
Datum upisa : 11.12.2008

Nepristojna pisma muškarcima... Empty Re: Nepristojna pisma muškarcima...

Pet Sep 04, 2009 6:09 am
Drugo pismo

Kako mislis-cujes svasta o meni?Zar vam je toliko dosadno u ludnici...ha,ha,ha,...Sta si cuo?Da sam prodavala ljubicice ili da sam onog pacijenta Dejana naterala da mi odnese krevet u park...Ne mozes da verujes,on je stvarno doneo prababin krevet i instalirao ga u sred velikog parka...Tik do one klupe na kojoj si voleo da me ljubis po snegu i smogu...Gde smo uzaludo urezivali nasa imena sa desetinam drugih debilnih...Onda je namestao taj krevet oko sat...U to je dosla ponoc.Taman smo legli i otpoceli...dosao je neki manijak i stao iznad nas.Neka skitnica.Dejan se toliko usrao da je babin krevet pukao...I da te ne gnjavim,mislim da sa njim vise necu izlaziti.Neverovatno sam promiskuitetna za nevinu devojku...Mislim da cu ostati nevina bar jos dve godine.Ta pipanja,ugrizi,poljupci dobijaju tezinu.znam da ti je D. dala da je tucas...Toliko je dosadna i ofucana...Kao bajagi je ucveljena za tobom.S ponovo kuka,a ja glumim njegovu devojku.Prvi put smo se poljubili na nekoj sceni filma Djeca sa kolodvora Zoo...To je bio moj prvi filmski poljubac u zivotu.Nikad necu zaboraviti kako smo poceli da se milujemo,ti i ja dok smo sedeli uredno zagrljeni sa nasim parovima...V.mi to nikad nije oprostila...Svejedno...Kakav ti je pasulj?
MustraBecka
MustraBecka
Ženski
Datum upisa : 11.12.2008

Nepristojna pisma muškarcima... Empty Re: Nepristojna pisma muškarcima...

Pet Sep 04, 2009 6:10 am
Pismo trece

Cuo si za haos sa crncem...Da,pronasli smo ga u nekom tramvaju,strani student,strasno crn i odveli ga na zabavu kod unuka Camila Sirajica.Ostalo si cuo sve uz Ded Kenedise...Upoznala sam Koku...Taj odnos me zabavlja...Prestala sam da izlazim sa onim fincijem sto ima bogati...Odvratno se ljubi,povatali smo se na podu loze Narodnog pozorista usred Toske,tek da skandalizujemo malogradjane...Ti sigurno nisi gledao Tosku niti ces do smrti...Dakle,moj odnos sa K.je nesto posve drugaciji od svih maloumnika koji prodefiluju kroz moj Sarajevski zivot.Koka je Vili Garvin,a ja sam Modesiti Blejz...Upoznali smo se i dogovorili da ujutru idemo na more.On se pojavio ciroki osisan i niko nije smeo da udje u nas kupe...U Plocama smo uzeli motor,mami sam rekla da sam sa izvidjacima...Kasni maj...Kupala sam se u suknji,a onda smo jeli u restoranu Kod Bahre...Mos` mislit...Nocas mi je pevao pod prozorom u koznjaku sa ruzom u ruci Seks pistolse...Komsije su bile zgranute...Volim da provodim dane sa K.znam da si ljubomoran,i treba...Tvoji ugrizi su nestali sa mog vrata...Iduci mesec putujem sa roditeljima u Pariz...Dotle ce valjda zakljuciti da si lud i pustiti te...
MustraBecka
MustraBecka
Ženski
Datum upisa : 11.12.2008

Nepristojna pisma muškarcima... Empty Re: Nepristojna pisma muškarcima...

Pet Sep 04, 2009 6:10 am
Pismo cetvrto

Kako mislis,definitivno su zakljucili da nisi lud?Pa ti ces skroz tu da istrunes.Dobro,nije ni u Sarajevu mnogo bolje.Dzoni Stulic i Bregovic piju kafu u Olomanu.Elvis je imao jos jedan koncert.Losa se idalje zabavlja sa onom maloumnom I.Stalno smo po koncertima.Tenu ce pustiti iz ludnice.Brane i ja smo lepili plakate za koncert SCH.Cuo si da sam pravila dernek.Da,bilo je mnogo ljudi a ja sam iscasila koleno okliznuvsi se na omot Losine ploce...K. me je napao sto sam zvala Gorcina i neko drustvo iz razreda koji su anemicni.Ali,jebi ga,znas kakvi su ti intelektualci...Sta mislis sta smo gledali na videu...U Parizu se nisam zaljubila,cak sam malo izlazila,izuzmemo li romanticno druzenje sa prodavcem u Galeri Lafajet...Uzbudilo me je dok mi je navlacio cipelu...Inace sam se zabavila...Kupila sam zelene farmerke...Ovde to jos nisu videli i gledaju u mene kao u sedmo cudo...I donela sam zambijer...Znas li sta je to...?S.me gnjavi svojim pateticnim pismima.cak me je i zaprosio,ima potpuno sumanut plan da klinici na Kosevu unapred prodamo svoje leseve i da za te pare odemo u Indiju.On nije normalan iako su pare velike...Opet uzima previse artana...I M. mi se javlja,priznao mi je da je zaljubljen u mene i to me je oraspolozilo,moj cilj i jeste da svi budete zaljubljeni u mene...
MustraBecka
MustraBecka
Ženski
Datum upisa : 11.12.2008

Nepristojna pisma muškarcima... Empty Re: Nepristojna pisma muškarcima...

Pet Sep 04, 2009 6:11 am
Pismo peto

Juce sam celo jutro kod K.,da ne poverujes.Njemu je tata sofer,a brat moler.Mama kao iz 1001 noci...Totalni pakao...Mene to neverovatno zabavlja.Po ceo dan slusam Dodirni mi koljena...Isli smo na izlet biciklima na Miljacku...Opet sam luftala iz skole...On je ukrao od oca pistolj,pa smo vezbali da gadjamo...Upoznala sam F. na koncertu Ekatarine...Drzao me je zakljucanu u podrumu dok mu ne obecam da cemo profurati...Da ne verujes,taj ce da ocelavi u dvadesetoj,inace je mnogo dobar.Furali smo sedam dana.Uzas...Momentalno izlazim sa petoricom...I nikom ne dam nista sto sam tebi dozvoljavala...Mislim da se nikada necu tucati u Sarajevu...Izgubicu nevinost na nekom pristojnijem mestu.Sledeci mesec idemo u Rusiju,donecu ti ordenja.
Sponsored content

Nepristojna pisma muškarcima... Empty Re: Nepristojna pisma muškarcima...

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu