Beogradska ka5anija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
avatar
milica@
Ženski
Datum upisa : 04.10.2010

Poklon za rodjendan Empty Poklon za rodjendan

Čet Dec 30, 2010 12:25 pm
Uf,sa deckom sam vec 2 godine i uskoro mu je rodjendan..Zaista ne znam sta da mu kupim sto mu vec nisam kupila :$ Dobio je sat,parfem,bokserice...Sta sledece?? Molim vas za pomoc,svali predlog ce koristiti!
Inace,ne bavi se sportom ( niti ga gleda ),poseban je slucaj,a zaista ima sve sto se pozeleti moze...Pomoc,pliz?
Hvala unapred!
Лоц
Лоц
Muški
Lokacija : БЕОГРАД
Raspoloženje : Фантастично
Datum upisa : 03.07.2010

Poklon za rodjendan Empty Re: Poklon za rodjendan

Čet Dec 30, 2010 2:25 pm
milica@ ::Uf,sa deckom sam vec 2 godine i uskoro mu je rodjendan..Zaista ne znam sta da mu kupim sto mu vec nisam kupila :$ Dobio je sat,parfem,bokserice...Sta sledece?? Molim vas za pomoc,svali predlog ce koristiti!
Inace,ne bavi se sportom ( niti ga gleda ),poseban je slucaj,a zaista ima sve sto se pozeleti moze...Pomoc,pliz?
Hvala unapred!

Није лако обрадовати неког ко "има све" (зато ситуација у којој си се нашла уопште није наивна)!
Ако га стварно волиш, предлажем ти да му полониш нешто што ћа га сигурно обрадовати!
Нешто што никада неће заборавити!
Нешто на шта када год буде помислио - сетиће се тебе (а то ти је извесно једна од жеља)!
Нешто у чему ћете обоје моћи да уживате!

Сасвим сам сигурна да ће те после тога гледати потпуно "другим" очима!
Зато ти предлажем ти да му НАБАЦИШ НЕКУ ДОБРУ РИБУ (пао могућности најбољу другарицу)!

Ево и зашто:
1. Као сваки мушкарац, сигурно се већ дуже време ложи на њу!
2. Схватиће да га заиста волиш и да си несебична у својој љубави!
3. Схватиће да си маштовита (или маштовитија од онога како си му се већ приказала)!
4. Ваша веза добиће једну нову, сасвим другачију димензију!
5. Пошто се не бави спортом, а имаш неку другарицу која се бави, можеш му набацити и њу!
6. Спорт је здрав за здравље и постоји велика могућност да га на овај начин заволи!

Има још много (готово небројено) разлога за, али и други чекају савет, а ти треба да пожириш да га што пре изненадиш и обрадујеш!
Не заборави, Нова Година и његов рођендан су близу. Зато, горе главу и не часи часа!
Само напред, живот је леп, можда и много лепши од оног на који си "навикла"!

И не заборави, када год будеш имала неки овакав, заиста озбиљан проблем, јави се!
За тебе, као и за све остале са сличним проблемима, твоја Савета је увек ту!
Запамти, ни један проблем ма колико у почетку озбиљан био... није нерешив!

Ето толико од мене. Надам се да сам ти својим саветима помогла да решиш овај ни најмање наиван проблем!
Твја Савета!!!

П.С. и обрати следећи пут мало више пажње на правопис. Не љути се, али се може десити да наизглед сасвим мале и безначајне словне и граматчке грешке изазову забуну те буду погрешно протумачене па ти добијеш одговор који неће бити оно што си тражила.
Ни ја не видим и не знам баш све!
Још једном, твоја добронамерна Савета!!!
MustraBecka
MustraBecka
Ženski
Datum upisa : 11.12.2008

Poklon za rodjendan Empty Re: Poklon za rodjendan

Čet Dec 30, 2010 3:22 pm
Pokloni mu neku Kišonovu knjigu, ili uzmi neki lep ram i u njega stavi vašu sliku ili mu neku u"gorovu" sličicu iz područja koje voli.
Ako ima akvarijum, kupi mu neku ribicu koju nema...
Na kraju ako se volite, to što imate mogućnost da budete zajedno kada poželite je jedan veliki poklon.
Eto...
Лоц
Лоц
Muški
Lokacija : БЕОГРАД
Raspoloženje : Фантастично
Datum upisa : 03.07.2010

Poklon za rodjendan Empty Re: Poklon za rodjendan

Čet Dec 30, 2010 4:13 pm
Под условом да зна да чита наравно... није то "лака" литература бре... Very Happy
Sponsored content

Poklon za rodjendan Empty Re: Poklon za rodjendan

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu