Ići dole
MustraBecka
MustraBecka
Ženski
Datum upisa : 11.12.2008

Stepenice Empty Stepenice

taj Ned Okt 25, 2009 6:43 am
Penjemo se skoro svaki dan. Gore-dole, ne prođe
ni dan a da se neko ne požali kako ga bole noge zbog penjanja
stepenicama. Međutim, stepenice deo vežbi koje održavaju dobar tonus
našeg organizma bez obzira koliko imamo godina.
Kažu da su stepenice spas za starije ljude. Poznajem njih nekoliko koji
su mu govorili da ne stanuju na četvrtom spratu odavno bi zaspali
večnim snom. I zaista, živeli su dugo.
Nekim stepenicama je lako penjati se, nekim ne. Sve zavisi od umeća
njihovog postavljanja. Ratlika od samo pola santimrtra može da bude
pogubna po penjača. Zato obratite pažnju kada zidate stepenice!

Stepenice 0400203
Stepenice 0400204
Stepenice 0400205
Stepenice 0400206
Stepenice 0400207
Stepenice 0400208
Stepenice 0400209
Stepenice 0400210
Stepenice 0400211
Stepenice 0400212
Stepenice 0400213
Stepenice 0400214
Stepenice 0400215
Stepenice 0400216
ka5an
ka5an
Admin
Admin
Rak Pacov
Datum rođenja : 24.06.1960
Godina : 59
Lokacija : Gde god je Dunav
Poso/dokolice : Za kormilom
Raspoloženje : PreRaspoložen
Datum upisa : 06.12.2008
http://beogradskaka5anija.forumsr.com/forum.htm

Stepenice Empty Re: Stepenice

taj Pet Mar 26, 2010 8:44 pm
Stepenice Jordi-Vayreda-stepenice

Stepenice Stepeniste26vn1

Stepenice Sstepenice1.2590706

_________________
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
bezobradjanka
bezobradjanka
Ženski
Ribe Peto
Datum rođenja : 11.03.1969
Godina : 50
Lokacija : bg
Raspoloženje : uvek
Datum upisa : 26.07.2010

Stepenice Empty Re: Stepenice

taj Sre Sep 01, 2010 6:26 pm
Stepenice Stepenice1.thStepenice Stepenice2.th
Stepenice Stepenice4.thStepenice Stepenice5.th
Sponsored content

Stepenice Empty Re: Stepenice

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu