Beogradska ka5anija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
MustraBecka
MustraBecka
Ženski
Datum upisa : 11.12.2008

Da li je ONA nepodnošljivo IRITANTNA? Empty Da li je ONA nepodnošljivo IRITANTNA?

Sub Avg 14, 2010 4:45 am
Prvi sastanak je tema od koje se na samu pomisao na istu dlanovi znoje po defoltu. Nikad nije lako, jer i sami znate da postoji hiljadu i jedna stvar koja može poći kako ne treba. Međutim, koliko god da ste VI nervozni, budite sigurni da ni njoj nije svejedno. O tome kako se ponašati na prvom sastanku već smo pisali u tekstu Prvi sastanak, ali o tome koji su najgori tipovi devojaka na prvom sastanku – nismo. Kada završite sa čitanjem teksta, shvatićete da problem nije uvek samo u vama…

Postoji nekoliko osnoovnih tipova devojaka od kojih nakon tog prvog izlaska trebate pobeći glavom bez obzira, broj telefona izbrisati iz imenika, promeniti lični identitet, a neko vreme ne bi bilo na odmet ni izbegavati ulice i barove za koje pretpostavljate da bi mogli biti deo njene maršrute.

Prva od njih je MOJ BIVŠI devojka…
Ovaj tip ćete prepoznati lako po uvodnim rečenicama tipa – Mića, moj bivši, nikada me ne bi odveo na ovako fino mesto… a zatim bi se 70 % ostatka vaše večeri svelo na komparaciju vas i Miće i odmeravanje ko je veće muško. Ne zavaravajte se da ona zaista ceni vaše kvalitete, samo pomoću njih pokušava da zaboravi Mićine nedostatke. Nažalost, da – vi ste joj rame za plakanje. Mića, ipak nije bio sića…

Sledeća vrsta devojke za ne poželeti je TIPKARA
Iako vam zvuči kao neki egzotični turcizam, ili bosanska pita, nije u pitanju ni jedno ni drugo. U pitanju je tip devojke s kojom ste sigurno već imali posla, a setićete je se kao one koja je tokom cele večeri tipkala sms poruke, a mobilni je odlagala samo kada bi usledili spazmatični grčevi palčeva. Od njih je teško čak i otići, jer vas tokom sastanka ne konstatuju 5%.. Savet, pošaljite joj SMS – ja sad odo’ ….

Na redu je MENI devojka
Od ove vam se večera i doslovno može smučiti. Sigurno znate o kom tipu devojke je reč, ali za slučaj da vam ne pada na pamet, osvežićemo je – Jaaoooo… pa ne znam šta bih… ne jede mi se Karađorđeva, a za divljač mi je kasno… ne jedem testo, a od prebranca se nadimam… hmmm… Neodlučna sam ili nisam!?
Galamdžija

Ovu vrstu karakterišu visoki tonovi nakon neke druge čaše vina, kada se opusti taman toliko da to primeti ceo restoran. Prema statistici, upravo ovakve je i najlakše odvući u krevet, naravno, ako prethodno podnesete činjenicu da je ONA (a i VI sa njom) bila zvezda večeri, čiji će se sjaj još dugo pamtiti… Savet – ako sve ipak ne bude samo kres varijanta, nemojte je dva put voditi u isti restoran.
Drugari

Kada devojku pozovemo na piće, nama je sasvim jasno zašto smo to uradili – zbog seksa i eventualno veze. Međutim, devojke kao otvorenu ostavljaju i treću opciju – prijateljstvo. Kako nama to nikada nije jedan od mogućih ishoda sastanka, njene reči – Ja na tebe gledam kao na druga… nakon što iskusno šmekerski krenete u akciju muvanja, delovaće kao hladan tuš na erekciju. A setite se samo kako je to bolno…
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu